teisipäev, mai 5

Vana ja armas asi

4. mai.

Mida väärtuslikku võiks leiduda ühes vanas viltsaabaste paaris, tillukeses käekotis või punases kiivris? Kuid nii uskumatu kui see ka ei ole,  on nende asjade väärtus palju suurem, kui esialgu arvata oskamegi. Tegelikult ei olegi nende vanade ja kulunud asjade väärtust  võimalik hinnata. Emotsioonid ja mälestused on hindamatud, need elavad inimeste südametes ning jäävad alati väga kalliks.
Need vanad ja armasad asjad, mis võeti kaasa viimasele raamatukogu sündmusele, on päästnud inimeste elusid ning kodusid. Nende väärtus on kallim ka kullast...

Selliseid  ja veel mitmeid teisigi lugusid räägiti vanade ja armsate asjade kohta.
Kuuldud lood olid väga isiklikud ning panid mõtlema nii inimese elu kui ka ühiskonna üle. Elus peab olema õnne, armastust, juhuseid ja paljugi muud.

Aitäh teile kõigile, kes tutvustasid oma vanu ja armsaid asju ning rääkisite nende juurde ka oma loo. Hoidkem neid ka edaspidi. Hoidkem oma vanu viltsaapaid, postkaardialbumeid ning lilli, puid ja põõsaid, nad on tõesti seda väärt.

Siit ka väike pildiseeria:

Kommentaare ei ole:

NB!

 PÖÖRDUMINE: Head õpilased ja lapsevanemad! Selleks, et peagi saabuvale sügisele võimalikult julgelt vastu minna – käia koolis ja trennis, k...