kolmapäev, detsember 21

Meie jõulud

On 19. detsembri keskpäev, ilm  sügiseselt udune ja sompus. Arutame, kas tulevad taaskord "mustad" jõulud või juhtub veel jõuluime? Naljatledes antakse lubadusi, et lumi on tellitud ning jõuab kohale õigeks päevaks. Tõepoolest, väheke rohkem valgust  annaks juurde energiat ning looks helgema meeleolu. Loodame siis, et ennustused ja antud lubadused ka täituvad 😊

Seniks kuni ootame lumevaiba saabumist, sisustame aega nii hästi kui võimalik.
Vahastu raamatukogus on jõulude tähistamine juba aastaid traditsiooniks. Head tava järgides toimus sellelgi aastal jõuluaja koosviibimine. Nagu fotodeltki näha, siis sisustasime aega juteldes ning teineteise seltskonda nautides. Kõige selle kõrvalt sai muidugi tehtud ka oma põhitööd, ikka loetud kirjandus tagasi ja uus vastu.  Kuigi ega hetkel aega lugemiseks  suurt  ei jätkugi. Jõultööd ja -toimetamised ei anna asu ei suurele ega väikesele.

Otsevaates paremal istub minu 94 aastane vanaema. 
Üheks toredaks traditsiooniks on  eakatele (80+) väikese jõulumeene tegemine. Nii peame meeles Vahastu raamatukogu auväärses eas lugejaid, tänades neid kõige hea ja väärtusliku eest.
Maimu jõulupärg
Kuusekese tõi Väino, kaunistas Helgi M.
Tänusõnad jõulumeeleolu loojatele.
Aitäh Väino Reinumägile kauni kuusepuue eest,  Helgi Männikule, kes kuusekese ehtis  ning Maimu Kedrovile, kelle kätetööna valmis kaunis jõulupärg.
Kui kokku saame, siis...

Olen südamest tänulik meie toredale raamatukogu seltskonnale, kes peavad lugu meie traditsioonidest ja väikestest koosviibimistest.

Minu inglikesed :)


KAUNIST JÕULURAHU JA RÕÕMSAT AASTAVAHETUST!


Kommentaare ei ole:

NB!

 PÖÖRDUMINE: Head õpilased ja lapsevanemad! Selleks, et peagi saabuvale sügisele võimalikult julgelt vastu minna – käia koolis ja trennis, k...