Rätsepmeister ja Lumivalgeke Pildistas Helgi Männik |
Need kaks tegelast pildil ja üks häbelik "rõngassaba" fotokaamera taga olidki ainsad kostümeeritud osalejad.
Aitäh, Helgi M. Maimu 😊
Vaat see on alles uhke õmblusnõel:) Pildistas Helgi Männik |
Õmblustarvete kohver. |
Probleemiga on tegeletud, Kaiu vallavalitsus on saatnud märgukirju maanteeametile ning selgitanud olukorda. Paraku midagi märkimisväärset teeolude parandamiseks pole tehtud.
Peatselt on majandusministeeriumi ja maanteeameti poole teel uus kiri. Erika Reinumägi koostatud kirjale korjatakse allkirju ning lisatakse tegelikke teeolusid tõendavad fotod.
Oleme taaskord lootusrikkad.
Eesti Vabariik 100 on suursündmus, mille tähistamisest võtab osa ka Vahastu küla.
Saja aasta jooksul on juhtunud nii mõndagi.
Mis võiks olla 100 kõige huvitavamat fakti meie küla iseloomustamiseks?Alustame aastast 1918 ning lõpetame tänapäevaga. Mõelge sündmustele, inimestele, ettevõtlusele, teenustele (haridus, kultuur, kaubandus,....) jne. Väga oodatud on (vanad) fotod. Jagage oma mõtteid Erikaga või tulge raamatukokku.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar