reede, märts 23

Öölugemine Kaiu Põhikoolis 22.03.2018

Toimus järjekordne öölugemine Kaiu Põhikooli 1 - 4 klassi õpilastele. Nagu varasematelgi aastatel,  olid õpetajad lastele välja mõelnud mitmeid vahvaid töötubasid. Kokku oli kolm töötuba ning lapsedki olid jaotatud kolme rühma. Igas rühmas oli seekord võrdselt 11 last.
Meie, raamatukogutöötajad, lugesime raamatuid ja panime lapsi pisut ka nuputama. Teistes töötubades tantsiti ja meisterdati järjehoidjaid. Pärast töötubasid mindi õue, kus füüsikaõpetaja Marko Orav näitas lastele läbi teleskoobi tähti ja kuud. Õuesolek lõppes väikese öömatkaga.

 Kui tavaliselt oleme lugemiseks kasutanud mõnd kooli klassituba, siis sel korral kutsusime lapsed hoopiski Kaiu raamatukokku. Asuvad  põhikool ja raamatukogu ju kõrvuti. 
Selleks, et lapsed jutte kuulates tukkuma ei jääks, olid Elerin Kuimetsa raamatukogust ja Külli Kaiu raamatukogust ette valmistanud paar tähelepanu ja nutikuse mängu. Mulle tundus, et lastele mängud meeldisid ja hakkama saadi väga hästi.

Oli tore kohtumine. Aitäh õpetajatele ja õpilastele. Järgmise korrani.
Tänud Elerinile  ja Küllile, kellega koos on alati tore töötada.Kommentaare ei ole:

Uuel aastal uue hooga

Saame kokku 7. jaanuaril kell 12.00 Vahastu raamatukogus. Teemaks on  seekord vanasõnad. Lisaks meenutame aasta lõppu ning teeme plaa...